Autotune
Album

on emotions

Autotune

6 SONGS • 7 MINUTES • NOV 18 2021

1
Интро
01:03
2
Супер Марио Детройт
E
01:11
3
Сталин
E
01:21
4
Топ Скит
E
00:47
5
Заработал Кеш
E
01:21
6
Swag (prod. By Weiaaaa)
E
02:08
℗ 2021: Indiefy © 2021: AUTOTUNE RECORDS