Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
cholodemora & DJ Delph

Same Ol' Shit

cholodemora & DJ Delph

12 SONGS • 29 MINUTES • MAY 08 2020

1
Тишина
E
02:28
2
Пулл ап
E
02:20
3
Хасл (feat. БЛОКАДА)
E
02:42
4
Мексикан
E
02:31
5
Шейк
E
02:34
6
Бэндс (feat. FENDIGLOCK & KOUT)
E
02:53
7
Потом
E
02:07
8
Летс го
E
02:10
9
Бельмондо
E
02:08
10
Рабочий
E
02:44
11
Лвл ап
E
02:34
12
Женат
E
02:31
℗© 2020 cholodemora & DJ Delph