Рви Меха - Оркестр!
Album

Моряки и Олигархи

Рви Меха - Оркестр!

12 SONGS • 50 MINUTES • JAN 01 2007

1
Шашлычок
E
03:44
2
Небо грозило бедой
E
03:11
3
Мечта
E
03:58
4
Прозрачное небо
E
04:44
5
Кавказ
E
03:55
6
Моряки и Олигархи
E
03:39
7
Мобильный телефон
E
06:01
8
Маньяк
E
03:40
9
Лёд
E
05:45
10
Маракасы
E
04:34
11
Снег
E
03:34
12
Дорога
E
04:03
℗© 2018 Navigator Records

0:00