VARIOUS ARTISTS
Album

Këngë të shekullit (Vol.7)

VARIOUS ARTISTS

11 SONGS • 39 MINUTES • JUL 03 2016

1
Grurë dhe këngë
03:14
2
Serenatë për nusën
03:16
3
Lule bore
03:15
4
Vajzë moj lule moj
03:38
5
Interesant
03:38
6
Dhuratë për ditëlindje
03:45
7
Dashuria jonë
02:58
8
Natën vonë
02:53
9
Shamiprishura
03:47
10
Në duart e nënës
03:33
11
Kollazh me krijimtarinë e Agim Krajka
05:20
℗© Produksioni Labia