album

Do Të Kthehem

7 songs (30 minutes) Released on 7 June 2016
1
Do Të Kthehem
Motrat Mustafa
5:21
2
Sa Hap E Mbyll Sytë
Merita Bunjaku
4:28
3
Muaji I Mëshirës
Motrat Mustafa
4:00
4
Zjarr Dhe Acar
Luljeta Krasniqi
3:47
5
Këngën Mos E Ndalni
Vjollca Selimi
4:21
6
Pa Nënë
Flora Gashi
4:04
7
Mirë Se Erdhe Vuajtje
Lule Mustafa
4:28